شرکت فرا انرژی سبز آذرخش با بهره گیری از نیروهای متخصص و دوره دیده خود طراحی انواع نیروگاه های خورشیدی متصل به شبکه را با در نظر گرفتن محل جغرافیایی احداث نیروگاه، ساختگاه اجرای نیروگاه، میزان تابش انرژی خورشیدی و دیگر پارامترهای مورد نیاز انجام می دهد. این مجموعه طراحی نیروگاه های خورشیدی را با استفاده از نرم افزار های مورد تایید شرکت های توزیع برق (PVSYST – PVSOL – SUNNYDESIGN) انجام می دهد. ما تنها شرکتی هستیم که اگر نیروگاه طراحی شده توسط متخصصین ما نصب و راه اندازی شود، مطابقت خروجی نرم افزار و طراحی را با خروجی عملیاتی نیروگاه و عملکرد آن گارانتی می نماییم. تمامی طراحی های این مجموعه با تلفات اهمی کل زیر ۲% صورت می پذیرد.

مفتخر هستیم برای سرمایه گذاران محترم کلیه مراحل اخذ مجوزات و قرارداد خرید تضمینی و طراحی نیروگاه (زیر ۱۰۰ کیلو وات) را به صورت کاملا رایگان انجام دهیم.

برای طراحی میزان توان نیروگاه خورشیدی از دو روش می توان استفاده نمود :

طراحی بر اساس میزان سرمایه گذاری مالک نیروگاه :

در این روش مشتری میزان سرمایه گذاری و یا درآمد مد نظر خود را اعلام می کند و بر اساس آن توان نیروگاه مشخص می گردد. به طور مثال چنانچه فردی بخواهد سرمایه گذاری حدود 50 میلیون تومانی انجام دهد بهترین پیشنهاد ما اجرای یک نیروگاه 5 کیلو واتی خواهد بود.

طراحی بر اساس شرایط ساختگاه :

بر این اساس ظرفیت انشعاب کنتور برق و نیز مساحت پشت بام یا فضایی که قرار است نیروگاه در آن اجرا شود مد نظر قرار می گیرد. به طور مثال یک مشتری با کنتور برق سه فاز 32 آمپر حداکثر می تواند 20 کیلو وات نیروگاه خورشیدی احداث نماید و به فضایی در حدود 250 متر مربع فاقد هرگونه سایه اندازی نیاز دارد.

error: بی خیال کپی شو عزیزم!